کپسول پیازیتون 300(15عدد)

PIAZITONE 300 (15CAPSULES)

از {{model.count}}
تعداد
نوع
فروشنده فروشنده: داروخانه آنلاین بیوتی دارو
آماده ارسال ناموجود
68,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کپسول پیازیتون 300 میلی گرم حاوی ترکیبات غیرصابونی حاصل شده از روغن سویا و آووکادو است که به بهبود علائم آرتروز، کاهش دردهای آرتروز و ترمیم غضروف‌های تخریب شده کمک می‌کند.

محصولات مرتبط

بررسی های چند دهه گذشته نشان داده است که ترکیبات غیر صابونی سویا و آووکادو باعث مهار اینترلوکین-1 شده و سنتز کلاژن در محیط کشت کندروسیت های مفصلی را تحریک می کند. 

در مطالعه ی پس از آن مشخص شد که این مواد می توانند تاثیرات مخرب اینترلوکین-1را در محیط کشت کندروسیت های حیوانی و انسانی مهار نمایند.

 در چند مطالعه ی بالینی تاثیرات این دارو در بیماران دچار استئوآرتریت مورد بررسی قرار گرفته است. در مطالعه ای که در سال 2002 صورت گرفت مشخص شد که این ترکیبات در درمان بیماران مبتلا به استئوآرتریت لگن استفاده شده و باعث ایجاد تغییرات ساختاری نمی شوند اما می توانند از پیشرفت تنگ شدن فضای مفصلی به ویژه در بیمارانی که فضای مفصلی شان شدیدا تنگ شده است، جلوگیری نماید. در مطالعه ای که توسط PAVELKA در سال 2010 انجام شد، میزان کارآیی ترکیبات غیر صابونی آووکادو و سویا با کندرویتین سولفات در درمان استئوآرتریت زانو بررسی گردید. در این مطالعه بیماران با استفاده از معیار WOMAC بررسی شدند و مشاهده گردید که تفاوت معنی داری بین دو گروه وجود ندارد. آن ها بیان کردند که هر دو دارو تا 50 درصد در بهبود نمره ی WOMAC موثر بودند. همچنین درد در حرکت و استراحت، کارآیی کلی دارو و مصرف مسکن بین بیماران دو گروه یکسان بود. در مطالعه تکمیلی تر توسط توکلی دارستانی و همکاران در سال 1391 در دانشگاه شهید بهشتی صورت گرفت مشخص شد که ترکیبات غیر صابونی آووکادو و سویا جایگزین مناسبی برای مسکن های NSAID به شماره می رود و از طرفی عوارض جانبی این دسته از داروها را نیز ندارد.

روزی یک عدد کپسول و یا طبق دستور پزشک معالج مصرف شود.

  1. ترمیم غضروف‌های تخریب شده
  2. افزایش اندکس‌های کارکردی
  3. کاهش دردهای آرتروز
  1. در موارد نادر باعث ایجاد حساسیت نسبت به هر یک از اجزای سازنده ی دارو می شود.
  2. در موارد نادر باعث افزایش سطح آنزیم های کبدی خون مثل آلکالین فسفات ها می شود.
  3. در موارد جزیی باعث درد معده و یا ایجاد اسهال می شود.
  4. با توجه به این که اطلاعات و داده های کافی برای اثرات تراتوژنیک و سمیت این فرآورده روی جنین وجود ندارد، توصیه می شود که از مصرف این فرآورده در دوران بارداری و شیردهی خودداری شود.

دور از نور و رطوبت در دمای 30درجه سانتی گراد و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

عنوانمقدارنیاز روزانه
(Unsaponifiables of Avocado (Persea gratissima
100 mg
*
(Unsaponifiables of Soybean (Glycine max
200 mg
*
  •  نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...