مکمل ها


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

سافت ژل امگا۳ باریج ۶۰ عددی

55,000 تومان

کپسول نرم هربال امگا۳ باریج با دارا بودن روغن بذر کتان نیاز بدن به امگا را برطرف می سازد و باعث محافظت از قلب و عروق و کاهش فشار خون می شود .


کپسول آلپیک 300 میلی گرم رها 30 عدد

65,400 تومان

کپسول آلپیک ۳۰۰ میلی گرم رها به عنوان یک آنتی اکسیدان شبه ویتامین برای درمان دیابت و بهبود بیماری‌های قلبی و عروقی و کبد موثر عمل می‌کند.


ژل هموروئید ونوپلنت پروکتوژل آاسکولاپیوس 30 گرم

152,000 تومان

ژل هموروئید ونوپلنت پروکتوژل آاسکولاپیوس با داشتن فرمولاسیونی ویژه می تواند منجر به درمان قطعی هموروئید، بهبود یافتن نشانه ها و حس درد و تحریک در ناحیه مقعد و همچنین رفع احساس سوزش،خارش و مشکلات دفع شود.


مولتی ویتامین سنیور نوتری ویتا ۶۰ عدد

228,900 تومان

مولتی ویتامین سنیور نوتری ویتا با دارا بودن دوز مناسب انواع ویتامین‌ها و املاح و مواد معدنی، با تقویت سیستم ایمنی به حفظ سلامت عمومی بدن مخصوصا سلامت قلب و پروستات کمک کرده و کسالت و خستگی را از مصرف کننده دور می‌کند.


قرص پیلفود کمپلکس نیلز پیلفود 30عدد

230,000 تومان

 پیلفود کمپلکس مکمل غذایی جدیدی است که محتوی عوامل مغذی لازم و ضروری جهت رشد و سلامت مو و ناخن می باشد. این محصول برای خانم ها و آقایانی که دارای مو و ناخن های ضعیف و شکننده هستند مناسب است


کپسول مولتی ویتامین امگا اچ 3 30 عدد

163,500 تومان

کپسول مکمل حاوی عصاره همگن شده 33 عنصر بیولوژیکی با ارزش و کمیاب مانند عصاره گرده گل، بتکاروتن، بیوتن و .. برای پر کردن شکاف های تغذیه ای، حفظ سلامت و بهبود عملکرد عمومی بدن در بزرگسالان و سالمندان


کپسول زینک پلاس دکتر گیل 30 عدد

49,000 تومان

کپسول زینک پلاس دکتر گیل :در تامین سلامتی کل بدن بسیار موثر بوده و نیروبخش و تنظیم کننده هستند. ویتامین های گروه B حیاتی ترین نقش ویتامین های گروه ب مشارکت در سوخت و ساز قندها، چربی ها، و پروتئین ها هستند که انرژی مورد نیاز بدن را فراهم می کنند.


کپسول مولتی کمپلت دکتر گیل 30 عددی

99,700 تومان

قرص مولتی دیلی دکتر گیل با تامین انواع ویتامین و املاح مورد نیاز بدن به بهبود سلامتی بدن، تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامت قلب کمک می‌کند.


کپسول ایمیونیتی استار ویت 60عدد

130,800 تومان

کپسول ایمیونیتی استار ویت موجب حفظ سلامت بدن، تقویت سیستم ایمنی، پیشگیری از کم خونی، افزایش رشد جسمی و فیزیکی، تامین انرژی مورد نیاز بدن و رفع خستگی میشود.


قرص یونی بن بلند لیبریتی 60 عددی

114,500 تومان

 مکمل کلسیم آهسته رهش یونی بن بلند یونی بن بلند UNIBONE Blend  یک مکمل تغذیه ای مناسب با هدف کلسیم رسانی بیشتر، بهبود تراکم و همچنین حفظ سلامت استخوان ها می باشد.