ساشه سنگ شکن گیاهی سولوستون دینه 10 عدد

Dineh Solvestone 10 Sachets

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • تاریخ انقضا: بیش از یک سال
80,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

ساشه سنگ شکن گیاهی سولوستون دینه حاوی 10 ساشه بودهکه از تشکیل کریستال های کلسیم اگزلات و اسید اوریکی در کلیه جلوگیری می کند. این محصول حاوی عصاره انگور خرس، پودر پتاسیم سیترات و پودر منیزیم سیترات می باشد.

عصاره خشک فیلانتوس نیروری یا گیاه سنگ شکن که منبعی غنی از تانن ها و ترکیبات فنلی فعال است به بهبود عملکرد فیزیولوژیک مجاری ادرار کمک می کند. این گیاه همچنین دارای خاصیت دیورتیک می باشد. بر طبق آزمایشات و مطالعات بالینی انجام شده، نشان داده شده است که فیلانتوس نیروری نه تنها در خیلی از مراحل تشکیل سنگ، کاهش تراکم کریستال ها ، بهبود ساختار و ترکیب آن دخالت دارد بلکه از طریق ریلکس کردن کلیه و مجاری ادراری، کمک به دفع سنگ و یا اجزای آن پس از لیتوترپیسی(شکستن سنگ با امواج صورتی) در پیشگیری از تشکیل سنگ و رشد آن و حتی پخش آن در ادرار  و حذف راحت تر، موثر است. عصاره برگ انگور خرس که حاوی مشتقات هیدروکینونی است می تواند به بهبود عملکرد مجاری ادرار و نیز حذف مایعات اضافی بدن کمک می نماید. مطالعات نشان می دهند که عصاره برگ گیاه انگور خرس می تواند در کاهش عود عفونت های مجاری ادراری موثر باشد. برگ گیاه انگور خرس حاوی آربوتین است که از لوله گوارش به صورت دس نخورده جذب شده و در ادرار قلیایی به هیدروکینون هیدرولیز می گردد. 

ساشه سولوستون سنگ شکن دینه یک مکمل کلیه و مجاری ادراری برای مبتلایان به سنگ کلیه و مجاری ادراری برای مبتلایان به سنگ کلیه و عفونت های مجاری ادراری می باشد. این محصول کمک شایانی به انحلال سنگ های کلیه کرده و عملکرد مجاری ادراری را نیز بهبود می بخشد. اینن مکمل سنگ شکن از تشکیل کریستال های کلسیم اگزالات و اسید اوریکی درکلیه جلوگیری می کند.

 • کمک به انحلال سنگ های کلیه 
 • جلوگیری از تشکیل کریستال های کلسیم اگزالات و اسید اوریکی در کلیه
 • بهبود عفونت مجاری ادراری و کمک به عملکرد بهتر آن
 • به دلیل خصوصیات فیزیکوشیمیایی مواد اولیه، ممکن است چسبیدن ذرات درون  ساشه اتفاق بیفتد که این امر تاثیری در میزان اثر بخشی دارو ندارد.
 • به دلیل تاثیرگذاری دارو در محیط قلیایی بهتر است از مصرف مواد غذایی اسیدی مثل میوه‌ها و آبمیوه‌های اسیدی خودداری شود.
 • حضور ذرات معلق در محلول بعد از آماده سازی، کاملا طبیعی است.
 • محصول را در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد، دور از نور و رطوبت نگهداری کنید.
 • روزانه محتوی ۱ سـاشه را در ۱۵۰۰ میلی لیتر آب و یا هر نوشیدنی غیر گازدار دیگری ریخته، خوب تکان دهید تا محتوای ساشه در مایع به طور کامل حل شود و سپس در طی روز میل نمایید. توصیه می‌شود برای کسب نتیجه بهتر روزانه ۲ تا ۳ لیتر آب بنوشید.
عنوانمقدارنیاز روزانه
Phyllanthus niruri ext (standardized on 45 mg total polyphenols per sachet)
200 mg
*
Arctostaphylos uva-ursi ext
200 mg
*
Potassium ( Potassium Citrate )
4561 mg
*
Magnesium Citrate
2181 mg
*

*نیاز مصرف روزانه از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است.

تاریخ انقضا
بیش از یک سال

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...