دستگاه اندازه گیری قند خون کرسنس ان آی سنس

i-sens Care Sens N Blood Glucse Monitoring System

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
 • تاریخ انقضا: NE
588,800 تومان
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

دستگاه تست قند خون کرسنس CareSens N حاوی قابلیت حافظه با ظرفیت 1000 نتیجه، بدون نیاز به کد دهی، نمایش میانگین نتایج از 1،7،14،30 و 90 روز، قابلیت روشن و خاموش شدن خودکار، قابلیت خون گیری از سایر نقاط بدن، اتصال به کامپیوتر و تلفن همراه و تنظیم هشدار دارد که آن را به یک دستگاه قند خون کاربردی تبدیل کرده اند.

دستگاه تست قند خون که به عنوان دستگاه اندازه گیری گلوکز یا گلوکومتر نیز نام گذاری شده است برای اندازه گیری قند خون در خانه استفاده می شود. دستگاه تست قند خون در بین عموم مردم شناخته شده است و امروزه در دنیای مدرن و دنیای پزشکی کارایی بسیار زیادی برای نشان دادن غلظت گلوکز خون در بیماران دیابتی دارد. 

دستگاه تست قند خون اغلب توسط بیماران دیابتی برای نظارت بر سطح گلوکز خون به منظور حفظ سلامتی استفاده می شود. ورزش، غذا، داروها، استرس و سایر عوامل بر میزان گلوکز خون شما تاثیر می گذارند و بررسی 5-6 بار در ماه توسط آزمایشگاه ها بسیار سخت و همچنین گران قیمت و به صرفه نخواهد بود. این دستگاه با ردیابی نوسانات سطح گلوکز خون، می توانند بیماری دیابت فرد را بهتر کنترل کند. 

برخی دستگاه های قند خون علاوه بر اندازه گیری گلوکز، مالتوز، گلاکتوز و زایلور را هم به عنوان قند خون اندازه گیری می کنند که باعث نمایش اشتباه گلوکوز خون می شود. تمامی دستگاه های Care Sens N با اندازه گیری یک گلوکوز اسیدوز خاص، نتایج بسیار دقیقی از گلوکوز خون را محاسبه می کند. برخی دستگاه های قند خون علاوه بر اندازه گیری گلوکوز، مالتوز، گلاکتوز و زایلور را هم به عنوان قند خون اندازه گیری می نمایند که باعث نمایش اشتباه گلوکز خون می شود. تمامی دستگاه های کرسنس ان با اندازه گیری یک گلوکوز اسیدوز خاص نتایج بسیار دقیقی از گلوکز خون را محاسبه می کند. برخی دستگاه های قند خون علاوه بر اندازه گیری گلوکوز، مالتوز، گلاکتوز و زایلور را هم به عنوان قند خون اندازه گیری می نمایند که باعث نمایش اشتباه گلوکوز خون می شود. تمامی دستگاه های کرسنس با اندازه گیری یک گلوکز اسیدوز خاص نتایج بسیار دقیقی از گلوکوز خون را محاسبه می کند.

این دستگاه به حداقل 0.5 میکرولیتر خون برای تست قند خون نیاز دارد. این حجم خون به میزان قابل توجهی درد ناشی از استفاده از لانست برای تهیه خون را کاهش می دهد زیرا می توان تنظیم عمق سوزن لانست را به حداقل رساند و یا از جاهای دیگر مانند  کف دست، ران و یا آرنج برای این مقدار خون استفاده نمود و نتایج آزمایش تنها 5 ثانیه پس از ارائه نمونه خون بر روی نوار تست نشان داده می شود. نتایج ذخیره شده بر روی دستگاه CARESANS N را می توان می توان از طریق کابل USB به کامپیوتر انتقال داد. 

*این دستگاه حاوی گارانتی مادام العمر می باشد.

 • نشان دهنده قبل و یا بعد از غذا 
 • قابلیت تنظیم تاریخ و ساعت 
 • توانایی ذخیره 500 رکورد 
 • قابلیت ثبت در رطوبت بالا
 • ارائه متوسط قند خون برای 14 روز 
 • سرعت و دقت بسیار بالا 
 • بدون نیاز به کد 
 • محدوده گزارش دهی جواب 
 • برای شروع اندازه گیری تست قند خون در ابتدا دست ها را با آب گرم و صابون بشویید و خشک کنید. کلاهک بالای قلم خون گیری را بپیچید و باز کنید، سپس یک سوزن لنست جدید بر روی آن قرار دهید و سرپوش بالای سوزن را بردارید. کلاهک را مجدد روی قلم لنست قرار دهید. با توجه به اعداد بالای درپوش قلم خون گیری، شدت ضربه سوز را انتخاب کنید. شدت ضربه سوزن به میزان حساسیت پوست شخص بستگی دارد.(رایج ترین شدت ضربه سوزن،عدد 3 است.)
 • نحوه کار با دستگاه: کلاهک قلم لنست را روی نوک انگشت فشار داده و دکمه سفید رنگ روی بدنه قلم را بفشارید تا انگشت سوراخ شود و منتظر بمانید تا خون جاری شود. نوار تست را وارد دستگاه کنید و به سمت جلو فشار دهید. بعد از چشمک زدن نماد قطره خون روی نمایشگر، خون را روی نوار تست قرار دهید. قسمت باریک انتهای نوار تست را به قطره خون تماس دهید تا خون مکیده شود. اگر قسمتمربعی شکل نوار تست کاملا پر نشود( به علت نرمال نبودن دانسیته خون یا ناکافی بودن میزان خون)، ارور Er4 نمایش داده می شود. 
 • نتیجه تست بعد از 5 ثانیه روی صفحه، ظاهر خواهد شد. این نتیجه به صورت اتوماتیک داخل دستگاه ذخیره می شود. نوار را خارج کنید و آن را در سطل زباله بیندازید. دستگاه بعد از 3 ثانیه به طور خودکار خاموش می شود. کلاهک قلم را از بدنه قلم جدا کنید. درپوش سوزن را قرار دهید. اهرم خارج کننده سوزن را به طور مستقیم به سمت پایین بکشید تا سوزن خارج شود. سوزن را در سطل زباله بیندازید.
تاریخ انقضا
NE

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...