کرم ضد لک اوی وایت اویدرم 30 میل

Eviderm EviWhite Anti Spot Cream 30 ml

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تاریخ انقضا:: بیش از یک سال
329,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

کرم ضد لک اوی وایت اویدرم مخصوص لک های ایجاد شده بر روی پوست می باشد و از افزایش آن ها جلوگیری می کند و با محو کردن لک های کمرنگی که تازه در حال ظاهر هستند سبب روشن و شفاف شدن پوست می گردد. همچنین از ایجاد لک های جدید جلوگیری می نماید.

لک پوستی چیست؟:لک پوستی به بخش‌هایی از پوست گفته می‌شود که به دلایل مختلف دچار تغییر رنگ شده و متفاوت از رنگ معمول پوست هر شخص دیده می‌شوند. لک‌های پوستی طیف وسیعی از عارضه‌های پوست را دربر می‌گیرند و می‌توان گفت از شایع‌ترین بیماری‌ها و مشکلات پوستی محسوب می‌شوند. لک‌های پوستی به صورت مادرزادی با نوزاد متولد نمی‌شوند، بلکه در اثر عوامل مختلف روی پوست تشکیل شوند.این تفاوت عوامل ایجاد لک‌های پوستی در شکل، رنگ و تعداد آن‌ها تاثیر مستقیم داشته و معمولا درمان‌شان را نیز متفاوت می‌کند. لک‌ها در قسمت‌های مختلف بدن ایجاد می‌شوند و دلیل تشکیل آن‌ها تکثیر بیش از حد ملانین ها است. ملانین‌ها سلول‌ها رنگدانه‌ای پوست هستند که به پوست رنگ می‌دهند.

دلایل ایجاد لک‌های پوستی:عوامل  مختلفی در ایجاد لک‌های پوستی موثر هستند. برخی از این عوامل بیرونی محیطی بوده و برخی دیگر به درون بدن مربوط می‌شود. شناخت این دلایل به درمان لک کمک بسیاری می‌کند. چرا که با آگاهی از علت لک صورت، نسبت به پیشگیری آن اقدام کرده و روند شکل گیری لک‌ها متوقف خواهد شد.

کرم ضد لک اویدرمEviderm EviWhite Anti Spot Cream مخصوص لک های ایجاد شده بر روی پوست می‌باشد و از افزایش آنها جلوگیری می‌کند و با محو کردن لک‌های کم رنگی که تازه در حال ظاهر شدن هستند سبب روشن و شفاف شدن پوست می گردد. همچنین از ایجاد لک های جدید جلوگیری می نماید.

  • مخصوص لک های ایجاد شده
  • جلوگیری از ایجاد لک 
  • محو شدن  لک های کمرنگ 
  • روزی 2 بار (صبح و شب)پس از تمیز کردن پوست مقدار مناسبی از کرم را روی لک های قهوه ای و تیره پوست بمالید. استفاده از این محصول به مدت 8 تا 12 هفته برای حصول نتایج دلخواه شود.
  • سی 15-12 آلکیل بنزوآت، تری ایزواستئارین، دی گلیسرین، ستد-2، ستئارت-25، دی متیکون، گلیسریل استئارات، ستیل پالمیتات، ستئاریل الکل، لوریل الکل،میرستیل الکل، گلیسریل کاپریلات، کاپریلیل گلایکول، آب، گلایکولیک اسید، دکسپانتنول، عصاره خیار، چهار بوتیل رزور سینون، آلفا آربوتین، آلانتوئین،سدیم آسکوربیل فسفات، توکوفریل استات، بیزابولول، روغن دانه کالاندولا، آمونیوم آکریلویل دی متیل تارات وی پی کوپلیمر، فنوکسی اتانول، دی سدیم ا د ت آ، اسانس، آب دیونیزه.
تاریخ انقضا:
بیش از یک سال

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...