پیور پروتئین کارن 10 ساشه

Karen Pure Protein 10 Sachet

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • تاریخ انقضا: بیش از یک سال
480,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

پیور پروتئین کارن،حاوی پروتئین، ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن می باشد. این محصول همچنین دارای مقدار  قابل توجهی پروتئین با کیفیت و با ارزش بیولوژیکی بالا می باشد. این هنوع پروتئین می تواند نیاز بدن را به خوبی تامین می کند.

پروتئین از جمله مهم ترین اجزای بدن است که نقش های بسیار حیاتی و مهمی در بدن را دارد. این مواد از توالی زنجیره های آمینواسیدی تشکیل شده اند که بر اساس نوع پروتئین، تعداد این آمینواسیدها می تواند تا چند هزار نیز برسد.پروتئین ها زنجیره های بلندی از اسیدهای آمینه هستند که یک زنجیره مولکولی را تشکیل می دهند. در واقع پروتئین، ماده بسیار پیچیده ای که در همه موجودات زنده وجود دارد. پروتئین ها ارزش غذایی زیادی دارند و به طور مستقیم در فرآیند های شیمیایی ضروری برای زندگی نقش دارند.

بدن ما از هزاران پروتئین مختلف تشکیل شده است که هر کدام عملکرد خاصی دارن. آن ها اجزای ساختاری سلول ها و بافت های ما و هم چین بسیاری از آنزیم ها، هورمون ها و پروتئین های فعال ترشح شده از سلول های ایمنی را می سازند. این پروتئین های بن به طور مداوم در طول زندگی ما در حال ترمیم و جایگزینی هستند. این فرآیند نیاز به تامین مداوم اسیدهای آمینه دارد. اگرچه برخی از اسیدهای آمینه را می توان از تجزیه پروتئین های قدیمی بدن بازیافت کرد، این فرآیند ناقص است. 

پودر پیور پروتئین کارن، حاوی پروتئین، ویتامین و مواد معدنی مورد نیاز بدن بده و قابل استفاده در شرایطی که بدن نیاز به دریافت پروتئین اضافه دارد مانند سوختگی ها،تروما، سرطان، سوء تغذیه و قبل یا بعد از جراحی می باشد. 

تاریخ انقضا
بیش از یک سال

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...